KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16084117
nr 1608 4117
Eugen Kampf (1861-1933), Bygata. Signerad. Olja på duk, 59x79 cm, yttermått inklusive ram: 72x92 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:00:12
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr